Birell segment Pod Javorčím
Birell segment na Bikemaratonu Drásal České spořitelny určitě potěší cyklistické fajnšmekry. Místní tento úsek dobře znají a rádi se sem na biku vrací cestou na Rusavu. Zaujme svojí fyzickou náročností, ale také rozmanitostí přírody a terénu, díky které si na téměř tříkilometrovém úsek užijete na kole spoustu zábavy a potu.

Poté, co za poslední občerstvovačkou U Buku odbočíte z asfaltové silnice do terénu, čeká vás závěrečné náročné stoupání celé trati (ať už jedete Obra, A, E, B nebo C) na Hrubou Malíkovou. Odtud budete technickým sjezdem klesat k rozcestí Pod Javorčím, dále uhnete vlevo na chodník, který traverzuje svahem pod vrcholem Javorčí a dovede vás k rozcestí Pod Lysinou. Celý Birell segment má délku 2,9 kilometry, vede převážně smíšenými lesíky a patří k nejpestřejším úsekům celého maratonu.

Birel segment si můžete projet ZDE       

 

 

Active Tour segment Na Trojáku
Kde mají domov nejmystičtější snímky z Drásala od oficiálního fotografa seriálu Kolo pro život Miloše Lubase? Asi se nespleteme, když řekneme, že z louky nad Trojákem, kde bikeři tras A, E a partnerský FORCE OBR jedou na horizontu a následně sjíždějí od rozhledny Maruška na parkoviště s občerstvovací stanicí Na trojáku. Na tomto místě bude také vyznačený Active Tour segment s jedinečnými výhledy do krajiny.

 

 

 

Hlavní partneři

Kooperativa Veolia Cardion

  

Oficiálni partner mobility

Škoda auto

  

Partneři

logo české spořitelny T-mobile Zdravotní pojišťovna Nutrend Lawi

  

Oficiální dodavatelé

Beko PlayStation Znovín Harfa Sport MTBiker TKF logo Birell Alltraining.cz Dovolená v Rakousku Pompo Coffizz Velkotržnice Lipence Cargo Rajec

  

Dodavatelé cen

Loap Kilpi Horalky logo Craft

  

Generální mediální partner

Nova

Hlavní mediální partneři

Sport iSport Rádio Impuls

  

Mediální partneři

mtbs Cyklistickey

Cyklistická sekce

Trek Giant Rock Machine

  

Za podpory

Centrech rehabilitační a sportovní péče Univerzita Karlova

  

Lokální partneři

Partner Partner Raab Computer TAS