Jaro je v plném proudu stejně jako přípravy na 24. ročník Bikemaratonu Drásal České spořitelny. Také v letošním ročníku na vás čeká několik velmi atraktivních novinek.

Trasa A na 117km je zařazena do mezinárodního kalendáře UCI jako C3.

Trasa Force OBR Drásal bude hostit 1.Mistrovství ČR v ultramaratonu. To znamená, že vítězové této trasy si obléknou mistrovské dresy ČSC. 

 

V loňském roce jsme udělali několik zásadních změn na tratích, především přidání nového úseku pro Trasy A a Force Obr Drásal z Trojáku do Bike arény Vsetín. Na tomto úseku vynecháme u Hošťálkové náročný výjezd kolem lomu a nad Semetín vyjedeme výrazně lehčím stoupánim. Přidáme několik úseků po krásných trailech. Také ze Semetína na Chléviska pojede trasa příjemnější variantou než v loňském roce. Změny přinesou časové zkrácení a výrazně zmenší náročnost. O dalších kosmetický úpravách na trati vás budeme informovat na FB nebo zde na webu. 

 

Registrace do závodu je již spuštěna. Odkaz na proklik na web kolopro.cz naleznete na hlavní straně webu, popř. v listě nahoře nebo přímo ZDE

 

O dalších novinkách vás budeme informovat na FB profilu nebo zde na webu.  

#drasal 

 

Hlavní partneři

Kooperativa Veolia Cardion

  

Oficiálni partner mobility

Škoda auto

  

Partneři

logo české spořitelny T-mobile Zdravotní pojišťovna Nutrend Lawi

  

Oficiální dodavatelé

Beko PlayStation Znovín Harfa Sport MTBiker TKF logo Birell Alltraining.cz Dovolená v Rakousku Pompo Coffizz Velkotržnice Lipence Cargo Rajec

  

Dodavatelé cen

Loap Kilpi Horalky logo Craft

  

Generální mediální partner

Nova

Hlavní mediální partneři

Sport iSport Rádio Impuls

  

Mediální partneři

mtbs Cyklistickey

Cyklistická sekce

Trek Giant Rock Machine

  

Za podpory

Centrech rehabilitační a sportovní péče Univerzita Karlova

  

Lokální partneři

Partner Partner Raab Computer TAS