Společnost NUTREND je partnerem seriálu Kolo pro život už víc než 10 let. Také letos se odborníci na výživu z Nutrendu rozhodli pomoci vám závodníkům připravit se na závod co nejpečlivěji a jízdu si užít na 100 %. Při vývoji produktů speciálně pro cyklisty, Nutrend spolupracuje s naším nejúspěšnějším bikerem a tváří seriálu KPŽ, Jaroslavem Kulhavým.

 

 

1. PŘÍPRAVA PŘED, BĚHEM a PO závodě 

Před každým závodem zveřejníme doporoučení od Nuterndu, jak byste se měli na konkrétní závod připravit bezprostředně před akcí, co užít během závodu a jak se správně doladit po závodě. Přípravu naleznete na webových stránkách KPŽ vždy ve čtvrtek před závodem.

 

2. Vytištěný ZÁVODNÍ PROFIL S VÝŽIVOU na trasu A, B a C

Ten obdržíte na prezenci spolu se svým startovním číslem, vždy na konkrétní závod. Je opatřený perforací tak, abyste si ho mohli připevnit na řídítka kola spolu se startovním číslem a mohli se jím řídit na jednotlivých úsecích trati. Nechte si poradit od odborníků!

 
 

3. OBČERSTVOVACÍ STANICE NUTREND

Tato speciální občerstvovačka je vybavena inovovanou řadou produktů ENDURODRIVE v podobě, gelů, tyčinek, tablet a nápojů. Najdete zde vše, co používají profesionální cyklisté na vrcholných závodech. ENDURO SNACK, CARBO SNACK, TURBO SNACK, GUTAR ENERGY SHOT, tyčinky VOLTAGE a JUST FRUIT, POWER BIKE BAR, MAGNES LIFE, ISO DRINX… Také na ostatních občerstvovačkách se s některými z těchto produktů můžete setkat.

4. VODA V CÍLI NUTREND AQUA v limitované edici KPŽ

Už se stalo tradicí, že v cíli závodů KPŽ má každý účastník garantovanou lahvičku s neochucenou vodou. Ta má pro závodníky v první chvíli po projetí cílem hodnotu zlata. Letos si tuto službu vzal na starost Nutrend, a ve velkém! Pro ročník 2015 připravil limitovanou edici vody NUTREND AQUA speciálně pro bikery Kolo pro život, která bude podávána závodníkům přímo z nového chladícího vozu. Láhev má oproti předchozím ročníkům větší obsah (750 ml), je opatřena sportovním uzávěrem a na etiketě naleznete kromě podrobností k původu vody i slogan „Co Čech, to cyklista“ a portrét ambasadora projektu KPŽ, brankáře Petra Čecha. Navíc pijete velmi kvalitní pramenitou kojeneckou vodu z artéského 170 m hlubokého podzemního zdroje, který vyvěrá v Nízkém Jeseníku. Tak to si necháme líbit!

 

5. PRODEJNÍ STÁNEK NUTREND v zázemí závodů

Na všech letošních závodech najdete v zázemí akce stánek Nutrend. Tady si můžete koupit vybrané produkty od Nutrendu, vyzvedávat se zde bude také akční balíček Nutrend, který jste si předem objednali. Na vybraných závodech se na stánku budou konat zajímavá setkání se sportovci a autogramiády.

 

 

zdroj : http://www.kolopro.cz/zacl-pripravte-se-na-drasla-s-nutrendem.htm

 

6. AKČNÍ BALÍČEK NUTREND

Před každým závodem bude od Nutrendu připravena ještě jedna speciální nabídka – Akční balíček produktů Nutrend za výhodnou cenu 330 Kč. . 

Hlavní partneři

Kooperativa Veolia Cardion

  

Oficiálni partner mobility

Škoda auto

  

Partneři

logo české spořitelny T-mobile Zdravotní pojišťovna Nutrend Lawi

  

Oficiální dodavatelé

Beko PlayStation Znovín Harfa Sport MTBiker TKF logo Birell Alltraining.cz Dovolená v Rakousku Pompo Coffizz Velkotržnice Lipence Cargo Rajec

  

Dodavatelé cen

Loap Kilpi Horalky logo Craft

  

Generální mediální partner

Nova

Hlavní mediální partneři

Sport iSport Rádio Impuls

  

Mediální partneři

mtbs Cyklistickey

Cyklistická sekce

Trek Giant Rock Machine

  

Za podpory

Centrech rehabilitační a sportovní péče Univerzita Karlova

  

Lokální partneři

Partner Partner Raab Computer TAS