Challenge Force Obr Drásal

 

"Rosteme a vyvíjeme se díky překážkám a výzvám, které na své životní cestě potkáme."

Jednu takovou výzvu jsme připravili i pro vás, příznivce výjimečných zážitků, a to přímo výzvu obří, s názvem Challenge Force Obr Drásal.

Trasa o délce 172km s převýšením 4316m je tady pro ty, kteří si chtějí tuto extrémní trasu vyzkoušet v jiný termín, než v den konání Bikemaratonu Drásal České spořitelny.  

 

Časový limit pro úspěšné dokončení je 1 nebo 2 dny. Při zdolání trasy za jeden den budete zapsáni na finisherskou listinu pro Jednodenní  Force Obr Finishery a pokud si rozvrhnete síly a trasu pokoříte během dvou dnů, tak se zapíšete mezi Dvoudenní Force Obr Finishery.

 

Startovné činní 650Kč a obsahuje: mapu/gps log, pamětní originální pohár s pořadovým číslem, místo na finisherské listině a cílové pivo v restauraci Holajka.

 

Pro získání titulu Finisher Challenge Force Obr Drásal je nutné dodržet následující:

  1. Vyplnit přihlašovací formulář pod textem a zaplatit startovné. Po obdržení platby vám zašleme registračního email s GPX trasou výzvy a instrukcemi.
  2. Od zaslání GPX trasy má kažúčastník 60 dnů na zdolání trasy.
  3. Kompletní trasu je nutné projet během jednoho dne a nebo během dvou po sobě jdoucích dnů. Start trasy začíná a končí vždy v Holešově, u restaurace Holajka, kde myšlenka o založení Bikemaratonu Drásal před mnoha lety vznikla. Byl to první  maraton na horských kolech v České republice.
  4. Po ukončení vašeho výkonu je třeba zaslat data z cyklopočítače, mobilní aplikace, či jiného sledovacího zařizení společně s fotkami z míst uvedených v propozicích, které obdržíte emailem.
  5. V případě účasti vícero lidi je možné poslat pouze jeden záznam trasy společně s fotkami všech učastníků na vybraných místech.
  6. Po ověření o úspěšném dokončení dostanete pamětní originální pohár s pořadovým číslem, diplom o absolvování Challenge Force Obr Drásal a budete uvedeni na finisherskou listinu.
  7. Doporučujeme absolvovat trasu na horském kole v dobrém technickém stavu a celou trasu absolvovat s cyklistickou přilbou.
  8. Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, je povinen řídit se platnými předpisy pro pohyb na pozemních komunikacích i mimo ně. Pochopitelně se jede za plného silničního provozu. Pořadatel nehradí škody na zdraví ani na majetku vzniklé účastníkům ani třetím osobám v souvislosti s účastí na Challenge Force Obr Drásal.

 


„Odesláním formuláře beru na vědomí, že dochází ke zpracování osobních údajů.“


×


Hlavní partneři

Kooperativa Veolia Cardion

  

Oficiálni partner mobility

Škoda auto

  

Partneři

logo české spořitelny T-mobile Zdravotní pojišťovna Nutrend Lawi

  

Oficiální dodavatelé

Beko PlayStation Znovín Harfa Sport MTBiker TKF logo Birell Alltraining.cz Dovolená v Rakousku Pompo Coffizz Velkotržnice Lipence Cargo Rajec

  

Dodavatelé cen

Loap Kilpi Horalky logo Craft

  

Generální mediální partner

Nova

Hlavní mediální partneři

Sport iSport Rádio Impuls

  

Mediální partneři

mtbs Cyklistickey

Cyklistická sekce

Trek Giant Rock Machine

  

Za podpory

Centrech rehabilitační a sportovní péče Univerzita Karlova

  

Lokální partneři

Partner Partner Raab Computer TAS